Nasıl Çalışır?

Fırsatkapp Facebook Fırsat Uygulaması

Fırsatkapp uygulama sayfasına gelen katılımcı, yarışma ana sayfasındaki “Fırsatı Kap” butonuna tıklar. Ekranda beliren forma cep telefonu numarasını girip, gönder butonuna basar ve kendisine özel fırsat kodu cep telefonuna metin mesajı olarak gönderilir.

Katılımcı, uygulamaya devam edebilmek için uygulama sayfasında belirecek “Bilgi Erişim Talebini (App. Request)“ kabul eder. Bilgi Erişim Talebini kabul eden katılımcı, cep telefonu numarasını doğrulamak için telefonuna gelen fırsat kodunun ilk 3 hanesini uygulama sayfasında görünecek kutuya girer ve bu aşamadan sonra işletmeyi arayıp fırsat dahilinde sunulan minimum indirimi kullanabilir.

Katılımcılar; Fırsatkapp sayfasında bulunan “Paylaş” ve “Davet Et” opsiyonları ile uygulamayı paylaşabilir ve arkadaşlarına önerebilir. Bu sayede aynı fırsatı kapan ve rezervasyon yaptıran arkadaşları sayesinde daha fazla indirim kazanma şansı yakalarlar. Ayrıca bu opsiyonları kullanan katılımcı, aksiyonun kendi profil sayfasında görünmesini sağlar, böylece arkadaşları bu bildirimi görür ve viral yayılım artar.

Detaylı bilgi ve sunum için lütfen bizimle iletişime geçiniz.